Koka poražena na gostovanju kod ŽARK Splita s minimalnih 27:26 Foto: Martin Novosel

Koka poražena na gostovanju kod ŽARK Splita s minimalnih 27:26

| 23.4.2023. u 21:08h | Objavljeno u Sport

Koka je večeras gostovala kod ŽRK Splita u sklopu 22. kola Prve HRL za žene i upisala je minimalni poraz od 27:26.

Koka je dobro krenula u susret i povela je sa 8:4 u 12. minuti, ali nije uspjela zadržati tu prednost do kraja poluvremena koje je završilo s izjednačenih 13:13. U drugom poluvremenu se vodila izjednačena borba, gol za gol, ali je domaćin tek u 51. minuti uspio povesti sa dva gola razlike. Ta je razlika u 57. minuti isto bila dva gola razlike 26:24 u korist domaćina, ali je Koka golovima Sare Rogine i Lane Strugar izjednačila na 26:26, no na kraju je domaćin golom Kristine Elez, 20 sekundi prije kraja, ipak slavio.

U sastavu Koke su najbolje strijelkinje bile Martina Krajpl sa osam golova te Lucija Jandrašić sa sedam golova, dok je Lana Strugar zabila četiri, Nika Strahija tri, a Sara Rogina i Lara Perić dva gola.