Koka pod vodstvom novog trenera upisala pobjedu kod Dalmatinke

| 25.3.2023. u 20:30h | Objavljeno u Sport

Nakon dva poraza, Koka je danas u sklopu 19. kola Prve HRL za žene na gostovanju kod Dalmatinke u Pločama pod vodstvom novog trenera Vladimira Canjuge, nakon smjene Zorana Jeftića, ostvarila pobjedu. Varaždinske rukometašice su slavile sa 28:22.

Koka je već na poluvremenu ostvarila prednost od 6 golova razlike (13:6) koju su zadržali do kraja susret, a vodili su i s osam golova prednosti u dva navrata (20:12 u 42. minuti susreta i 24:16 u 51. minuti susreta).

Ines Pifar je bila najbolja strijelkinja Koke sa sedam golova, Martina Krajpl je zabila pet, Lana Strugar je zabila četiri, Lucija Jandrašić i Nika Strahija su zabile svaka po tri gola, dok su po dva gola zabile Lara Perić iSara Rogina, a Jana Markulinčić i Sara Golub su zabile svaka po jedan gol.

Koka idućeg tjedna na domaćem terenu u sklopu 20. kola igra protiv Splita 2010.