ŽRK Koka Foto: Martin Novosel

Koka ostala bez polufinala Kupa u Bjelovaru, domaćin slavio s uvjerljivih 34:25

VV | 8.4.2021. u 08:47h | Objavljeno u Sport

Na žalost, Koka nije imala šanse na gostovanju kod Bjelovara u četvrtfinalu Kupa Hrvatske i zasluženo je poražena s 34:25 te je tako ostala bez plasmana u polufinale ovog natjecanja.

Bjelovar je od samog početka kontrolirao susret i rezultat i u nijednom trenutku nije dozvolio Koki povratak. Nakon pet minuta 1. poluvremena su vodili 4:1, nakon 25 minuta su već bili nadomak dvoznamenkastog vodstva kod rezultata 16:7, a do kraja susreta su održavali prednost od sedam-osam golova razlike.

Najbolju dionicu u napadu je odigrala mlada mlada Nera Kuzminski sa šest golova, pratila ju je Ines Domjan s pet golova, po četiri su zabile Ena Car i Tea Jalušić, tri gola je zabila Suzana Furjan, dva gola je zabila Katarina Mrazović, dok je Lea Balajić zabila jedan.

Koka na svojim vratima nije imala raspoloženu golmanicu. Gabrijela Bešen je obranila svoja vrata samo četiri puta, dok je Sari Šopar uspjelo obraniti gol u samo tri navrata.

Koki sada slijedi utakmicu u prvenstvu protiv Murvice, koja je na rasporedu u subotu u 18 sati u Areni Varaždin.