Koka očekivano poražena u polufinalu Kupa, Lokomotiva slavila sa 37:20 Foto: Martin Novosel

Koka očekivano poražena u polufinalu Kupa, Lokomotiva slavila sa 37:20

| 25.5.2023. u 18:22h | Objavljeno u Sport

Očekivano, Koka je u današnjem polufinalnom susretu Kupa Hrvatske izgubila od velikog favorita, zagrebačke Lokomotive, rezultatom 37:20.

Koka nije loše krenula u utakmicu te je čak u 10. minuti vodila sa 4:3 pogotkom Nike Strahije, ali nakon toga je Lokomotiva ubacila u jači ritam kojeg varaždinska ekipa nije mogla pratiti i do kraja prvog poluvremena, Lokomotiva je vodila sa osam golova razlike (17:9), a tu prednost je samo dodatno povećavala u drugom poluvremenu.

Najbolja strijelkinja susreta bila je Kristina Dramec iz Lokomotive sa sedam golova, dok su najbolje u redovima Koke bile Martina Krajpl i mlada Una Ivančić koje su zabile šest golova. Iako je Lokomotiva slavila s visokih 17 golova razlike, Sara Šopar je na vratima Koke spriječila još veću razliku sa svojih 17 obrana.

Ovom utakmicom je i službeno završila sezona za Koku u kojem su unatoč ozljedama ostvarili sedmo mjesto na tablici te polufinale u Kupu.