Nikolina Zadravec (desno) postigla sjajnih devet golova za pobjedu Koke Foto: Krešimir Đurić

Koka iznenadila Lokomotivu i uzela pobjedu u Zagrebu

| 6.2.2016. u 18:05h | Objavljeno u Sport

Iako je trener Koke, Vladimir Canjuga, nagovijestio dobru borbu u Zagrebu protiv drugoplasirane Lokomotive u 15. kolu Prve hrvatske rukometne lige za žene, malo tko je očekivao pobjedu koju su danas ostvarile rukometašice varaždinskog sastava. Koka je u Zagrebu slavila 24:21.

Od prve minute je sastav Koke pokazao da će dati sve od sebe u ovoj utakmici kada su nakon prvih šest minuta povele 4:1. Ovo vodstvo nije bilo dugog vijeka, ali su do kraja poluvremena ipak vratile prednost od tri gola (14:11). U nastavku Koka je više manje održavala prednost od dva do tri pogotka te ni u jednom trenutku nije prepustila vodstvo favoriziranoj Lokomotivi.

Najbolje u redovima Koke su bile Nikolina Zadravec koja je postigla devet golova te Josipa Tomić koja postigla osam golova. Na vratima Koke se iskazala Janja Golubić koja je sakupila 12 obrana, dok su na drugoj strani vratarke Lokomotive, Ana Krmpotić i Marina Razum, bile nemoćne pored Kokinog napada sa samo tri ostvarene obrane.