Koka izgubila u Splitu u neizvjesnoj utakmici Foto: Martin Novosel

Koka izgubila u Splitu u neizvjesnoj utakmici

| 19.10.2024. u 19:32h | Objavljeno u Sport

Varaždinska Koka je danas gostovala kod Splita 2010 u sklopu 6. kola Prve HRL za žene i upisala drugi poraz sezone, domaćin je slavio s 28:24.

Koka je bolje krenula u susret, povela s 5:1 nakon prvih sedam minuta utakmice, ali su domaće rukometašice ipak uspjele do kraja prvog poluvremena poravnati rezultat na 11:11. U drugom poluvremenu, Split 2010 je bolje startao te poveo sa 16:13 do 39. minute, no Koka je u posljednjih 10 minuta susreta ipak smanjila zaostatak za domaćinom na gol razlike (21:20) i držala taj zaostatak (25:24) sve do posljednjih pet minuta susreta kada je Split 2010 s 3:0 serijom pobjegao rezultatski Koki na konačnih 28:24.

Najbolje u redovima Koke bile su Sara Rogina sa osam i Lara Perić sa šest postignutih golova, dok je najbolja strijelkinja u redovima Splita 2010 bila Ana Fradelić sa sedam golova. Sara Rogina je skupila 10 obrana na susretu. U idućem 7. kolu, koje je na rasporedu za dva tjedna, Koka dočekuje na domaćem terenu ekipu Sinja.