Koka izgubila protiv Dugog Sela 55, domaćin puno bolji u drugom poluvremenu Foto: Martin Novosel

Koka izgubila protiv Dugog Sela 55, domaćin puno bolji u drugom poluvremenu

| 9.4.2022. u 21:23h | Objavljeno u Sport

Na žalost, Dugo Selo 55 je slavilo u današnjem susretu 21. kola Prve HRL za žene protiv varaždiske Koke s uvjerljivih 30:23.

Iako rezultat to ne sugerira, Koka je vodila ravnopravnu borbu sa domaćinom. Nakon prvog poluvremena, rezultat je bio 13:13, a u prvom poluvremenu je varaždinski sastav vodio u nekoliko navrata, ali u drugom poluvremenu je domaćin u potpunosti preuzeo inicijativu i slavio s konačnih +7 razlike.

Najbolja strijelkinja u redovima Koke je bila Lara Židek koja je zabila sedam golova, Hana Laptoš i Nera Kuzminski su zabile po četiri gola, dok je Tea Jalušić zabila tri, Lara Perić dva, Ines Domjan jedan gol, a posebno loš dan je imala Ena Car koja je zabila svega jedan gol iz osam pokušaja, dok je na drugoj strani terena Bernarda Čalušić zabila devet golova za Dugo Selo 55.

Koka u idućem 22. kolu na domaćem terenu dočekuj Umag.