Koka izgubila od Lokomotive 33:20, susret obilježila ozljeda Sare Šopar Foto: Martin Novosel

Koka izgubila od Lokomotive 33:20, susret obilježila ozljeda Sare Šopar

VV | 26.2.2022. u 20:43h | Objavljeno u Sport

Koka je danas u Graberju ugostila Lokomotivu, vodeći sastav Prve HRL za žene, u sklopu 16. kola prvenstva i upisala je 33:20 poraz.

Lokomotiva je bila na putu uvjerljive pobjede već kod 20. minute prvog poluvremena kod vodstva 11:4, a do kraja susreta ta razlika je samo rasla do konačnih +13.

Osim poraza, susret je obilježila ozljeda vraterke Koke, Sare Šopar, krajem prvog poluvremena. U jednom sudaru s protivničkom igračicom stradala je lijeva noga te su je morali izvesti iz dvorane, a publika joj je pri izlasku iz dvorane dala aplauz da je ohrabri unatoč ozljedi.

Najbolja strijelkinja susreta je bila Hana Laptoš sa devet postignutih golova, dok su Nika Strahija i Lucija Zeba zabile svaka po tri gola. Najbolje u redovima Lokomotive bile su Ana Malec i Andrea Šimara svaka sa šest pogodaka.

Sada slijedi u Prvoj HRL za žene zbog okupljanja reprezentacije, a sljedeći susret Koke je na rasporedu 12. ožujka gostovanje kod Osijeka.