Koka izgubila na gostovanju kod Splita 2010 Foto: Martin Novosel

Koka izgubila na gostovanju kod Splita 2010

| 26.11.2022. u 19:27h | Objavljeno u Sport

Nakon gostovanja kod Podravke, Koka je u sklopu 7. kola Prve HRL za žene gostovala kod Splita 2010 i upisala je šesti poraz sezone 31:25.

Koka je do 12. minute igrala izjednačen susret sa Splitom 2010 te držala rezultat 5:5, ali je domaći sastav do 21. minute stvorio prednost od 12:7. Ipak, Koka se do kraja poluvremena vratila rezultatski i smanjila prednost domaćina na samo 16:14, a u 38. minuti je uspjela izjednačiti na 18:18. Na žalost, nakon toga je Split 2010 opet pobjegao Koki na prednost od pet golova 26:21 u 50. minuti te je zadržao tu prednost do kraja susreta.

Najbolja strijelkinja susreta bila je Lucija Ercegović sa 10 golova iz redova Splita 2010, dok su u redovima Koke najbolje strijelkinje bile Ines Pifar i Martina Krajpl sa šest golova.

Sljedećeg tjedna Koka će imati slobodni vikend jer je već prošli tjedan odigrala susret 8. kola Prve HRL za žene protiv Podravke, a susret 9. kola će igrati protiv ŽARK Splita na domaćem terenu 10. prosinca.