Koka izgubila na gostovanju kod Lokomotive Foto: Martin Novosel

Koka izgubila na gostovanju kod Lokomotive

vv | 15.9.2024. u 19:16h | Objavljeno u Sport

Koka je danas u sklopu 2. kola Prve HRL za žene gostovala kod Lokomotive i očekivano upisala poraz protiv velikog favorita. Izgubile su 33:20.

Prvo poluvrijeme, Koka se jako dobro držala protiv Lokomotive i na odmor je otišla sa svega tri gola zaostatka protiv domaćina (15:12). No ozljedom Sare Rogine, Koka je početkom drugog poluvremena počela tonuti u sve veći rezultatski minus pa je do 50. minute susreta zagrebački sastav već imao visokih +10 (27:17).

Najviše golova za Koku su zabile Nika Strahija i Tara Đelekovčan svaka po pet golova, Una Ivančić je zabila tri, Sara Rogina i Matilda Mrazović dva, dok su po jedan gol zabile Lara Perić, Martina Krajpl i Anđela Kristina Selak. Za Lokomotivu su po šest golova zabile redom Lara Burić, Tena Japundža i Mela Mehmedović.

Koka u idućem 3. kolu igra na domaćem terenu protiv Osijeka, utakmica je na rasporedu u subotu, 21. rujna, u 17 sati u Areni Varaždin.