Koka doživjela visok poraz na gostovanju kod Dalmatinke Foto: Martin Novosel

Koka doživjela visok poraz na gostovanju kod Dalmatinke

vv | 21.4.2024. u 20:33h | Objavljeno u Sport

Koka je na gostovanje u Pločama u sklopu odigravanja 23. kola Prve HRL za žene otišla u okrnjenom sastavu sa svega 11 igračica te su upisale visok 36:24 poraz protiv Dalmatinke.

Koka se dobro držala 20. minute kada je gubila svega 12:8, ali do kraja prvog poluvremena su zabile svega jedan gol dok je Dalmatinka zabila četiri i otišla na odmor s prednošću sa 16:9. Do kraja susreta je prednost domaćina samo rasla, a najviša je bila u 50. minuti kada je Dalmatinka vodila sa 15 golova razlike (31:16).

Za Koku su najbolje strijelkinje bile Lara Perić koja je zabila osam golova i Una Ivančić koja je zabila sedam. Koka u idućem 24. kolu igra na domaćem terenu u Areni Varaždin, utakmica je na rasporedu u subotu, 27. travnja, u 15:30 sati, a to će ujedno biti i posljednja utakmica na domaćem terenu ove sezone.