Dejana Milosavljević u porazu od Lokomotive zabila 7 golova Foto: Martin Novosel

Koka doživjela svoj četvrti poraz u sezoni kod vodeće Lokomotive

| 18.2.2018. u 07:47h | Objavljeno u Sport

Rukometašice Koke su početkom sezone u Prvoj ligi na domaćem terenu ostvarile veliku pobjedu protiv vodeće ekipe prvenstva Lokomotive, ali takvo nešto nije se dogodilo jučer na gostovanju u Zagrebu u 15. kolu, gdje je Lokomotiva slavila s uvjerljivih 28:19.

Koka nije dobro krenula u susret te je nakon prvih pet minuta gubila 3:0, a do poluvremena ta prednost je narasla za jedan gol (16:12). U drugom poluvremenu, Koka se pokušavala vratiti u susret i u par navrata su smanjila zaostatak na samo jedan gol razlike, ali nakon rezultata 20:19 u 47. minuti, igra Koke se raspala, a Lokomotiva radi seriju od osam golova zaredom, dok Koka do kraja susreta nije zabila više niti jedan gol.

U redovima Koke je još jednom najbolja strijelkinja bila Dejana Milosavljević sa sedam golova, dok je Jelena Blažek pridodala pet golova, a Josipa Tomić i Tea Jalušić svaka po tri gola.