Koka do prvog slavlja sezone u tijesnoj završnici protiv Umaga Foto: Martin Novosel

Koka do prvog slavlja sezone u tijesnoj završnici protiv Umaga

VV | 24.9.2022. u 21:38h | Objavljeno u Sport

Koka je došla do prve pobjede u novoj sezoni Prve HRL za žene u današnjem gostovanju kod Umaga u sklopu 3. kola prvenstva.

U najneizvjesnijem susretu dana, Koka je slavila 27:26 unatoč tome što je Umag vodio većim dijelom prvog poluvremena.Umag je vodio 12:9 u 23. minuti, ali Koka je do kraja 1. poluvremena preokrenula rezultat u svoju korist na 14:12 serijom 5-0.

Prava velika borba viđena je u drugom poluvremenu. Malo je vodio Umag, malo Koka. Uz sve to bilo je i sedam izjednačenja, a pobjednik je odlučen u posljednje tri minute susreta kada je varaždinski sastav uspio povezati tri pogotka zaredom i pobjeći na dva razlike 25:27 na ulasku u posljednju minutu.

Najbolja u redovima Koke je bila Nika Strahija koja je zabila čak osam golova za varaždinski sastav, Martina Krajpl je zabila šest, Hana Laptoš pet, Lara Perić tri, Jana Markulinčić i Sara Rogina po dva dok je Ines Pifar zabila jedan gol.