Suzana Furjan (s loptom) bila je najbolja u napadu s 10 golova Foto: Martin Novosel

Koka do prve pobjede iz trećeg pokušaja, uvjerljivo svladali 1234 Viroviticu

| 17.10.2020. u 21:11h | Objavljeno u Sport

Koka je nakon tri kola ipak stigla do svoje prve pobjede, iako je prema svemu viđenom do sada, mogla nakon tri kola imati i tri pobjede.

1234 Virovitica je parirala samo prvih 30 minuta varaždinskoj ekipi, nakon prvog poluvremena, rezultat je bio 18:13. U drugom su slavili s djelomičnim rezultatom 22:11, zabivši čak dvostruko više golova od svojih protivnica.

Suzana Furjan je zabila čak 10 golova za Koku, pratila ju je Katarina Mrazović sa sedam, Tea Jalušić je zabila šest, Sara Rogina je zabila četiri, po tri gola su zabili Ines Domjan i Matilda Mrazović, Lea Balajić i Lena Ljubić su zabili po dva gola, dok su po jedan gol zabili Nika Strahija, Sandra Bešenić i Ivana Markulinčić.

U idućem kolu, Koka ide na gostovanje kod Sesveta Agroprotenike.