Kitro Varaždin Foto: Martin Novosel

Kitro Varaždin otvorio drugi dio natjecanja u Superligi porazom na gostovanju kod Siska

| 7.3.2020. u 18:05h | Objavljeno u Sport

Iako su prije dva tjedna s gostovanja u Sisku uzeli sva tri boda, ovog puta se odbojkaši Kitro Varaždina vraćaju s gostovanja u Sisku praznih ruku. Domaćin je ovaj puta u prvom kolu Skupine 2 Superlige slavio s 3:1.

Prva dva seta su pripala Sisku s 25:21 i 25:20, u trećem se setu varaždinski sastav vratio osvojivši ga s 25:23, ali su onda Varaždinci odigrali svoj najslabiji set i zasluženo ostali bez bodova.

U idućem kolu, varaždinski sastav će opet ugostiti Split, momčad koju još nisu svladali ove sezone, a kojeg su imali na pladnju u prošlom kolu također na domaćem terenu. Nadamo se da će ovaj puta biti više sreće.