Kitro Varaždin u drami od pet setova ostao bez polufinala Kupa

VV | 7.12.2022. u 08:06h | Objavljeno u Sport

Kitro Varaždin je u prvoj utakmici ove sezone protiv Rijeke na domaćem terenu u sklopu Superlige uvjerljivo svladao protivnika sa 3:0 te se nadao da će dobar rezultat ponoviti i na gostovanju kod Rijeke u sklopu četvrtfinala Kupa.

Na žalost, nakon 141 minute igre, Kitro Varaždin je na gostovanju kod Rijeke izgubio u drami petog seta. Nakon što su osvojili prvi i treći set s uvjerljivih 25:19, dok su izgubuli drugi set sa 25:20, u četvrtom setu su mogli završiti utakmicu, ali nakon drame su domaćini bili bolji sa 27:25, a jednako tako je domaćin bio bolji u petom setu sa 15:11.

Rijeka je tako prva momčad koja je izborila mjesto u polufinalu Kupa, dok se preostale utakmice četvrtfinala još nisu odigrale.