Kitro Varaždin trećim slavljem u nizu pobijedio u Rovinju, seniorke i dalje neporažene Foto: Martin Novosel

| 9.11.2019. u 20:52h | Objavljeno u Sport

Kitro Varaždin je uspio u svojoj namjeri da se s gostovanja u Rovinju vrati s novom trećom pobjedom u nizu, ujedno i trećom pobjedom sezone nakon pet kola Superlige. Varaždinski sastav je bio bolji od domaće momčadi s 3:1.

Nakon što su izgubili prvi set s 25:22, iduća tri seta su dobili uvjerljivo redom s 25:16, 25:9 i 25:17. Ovom pobjedom, Kitro Varaždin se popeo na treće mjesto tablice, a u idućem šestom kolu će ugostiti najtežeg protivnika lige, trenutno vodeće momčadi Rijeke.

Sjajne rezultate postiže i ženska ekipa Kitro Varaždina koja je danas odigrala domaći susret petog kola Prve B lige i također ostvarila uvjerljivu pobjedu 3:0 (25:10, 25:19, 25:21). Trenutno su vodeća ekipa lige sa svih pet pobjeda i s bodom prednosti ispred drugoplasiranog Zagreba, a u idućem šestom kolu odlaze na gostovanje kod Medveščaka.