Kitro Varaždin ostvario 10. pobjedu sezone, u drami petog seta svladali Umag

VV | 5.4.2022. u 08:34h | Objavljeno u Sport

Odbojkašice Kitro Varaždin su prošle nedjelje u varaždinskoj Areni  pobijedile Umag rezultatom 3:2 (25:13, 25:11, 14:25, 21:25, 15:10) i tako ostvarile desetu pobjedu u prvenstvu.

Nakon odličnog otvaranja utakmice i glatkih 2:0, nastavak donosi malo opuštanja domaćih odbojkašica što gošće iz Umaga koriste, izjednačavaju rezultat na 2:2 i  odvode utakmicu u “lutriju” petog seta.
Ipak, u završnici, djevojke su koncentrirane, ne dozvoljavaju nikakvo iznenađenje te rezultatom 15:10 završavaju peti set i novom pobjedom učvršćuju 4. mjesto s istim brojem pobjeda kao i zagrebačka Mladost koja se nalazi na trećem mjestu prvenstvene ljestvice 1. hrvatske odbojkaške lige.
Sljedeće kolo odbojkašice Kitro Varaždina 9. travnja gostuju u Viškovu kod ŽOK Drenova.