Još jednom za Istoka Rodeša završila slalomska utrka u prvoj vožnji

Napisao/la: VV -
Istok Rodeš Istok Rodeš Foto: HSS

Nije išlo ni danas u Chamonixu gdje je varaždinski skijaš Istok Rodeš završio svoj nastup na slalomskoj utrci Svjetskog kupa već u prvoj vožnji u kojoj je ostvario tek 40 mjesto.

Prvu vožnju je završio s vremenom 53.45 te zaostatkom od 2.75 sekundi za vodećim Austrijancem Marcom Schwarzem (50.70) koji je na kraju osvojio treće mjesto.

Bolji nastup od Rodeša ostvarili su Matija Vidović koji je ostvario plasman u drugu vožnju i završio utrku na 22. mjestu, dok je Filip Zubčić bio na kraju 15.