Ivan Ratković nije izgubio borbu za broncu, ali je ostao bez odličja

Ivan Ratković je u današnjem meču za broncu poveo 3:0, ali je švedski predstavnik izjednačio u drugoj rundi i na kraju osvojio medalju Ivan Ratković je u današnjem meču za broncu poveo 3:0, ali je švedski predstavnik izjednačio u drugoj rundi i na kraju osvojio medalju

Hrvač varaždinske Vindije Ivan Ratković nije uspio osvojiti brončanu medalju na 7. Grand Prixu Zagreb Open, jakom međunarodnom turniru koji se jučer i danas održavao u maloj dvorani zagrebačkog Doma sportova. U današnjem meču za treće mjesto i brončano odličje u kategoriji do 97 kilograma suparnik Ratkoviću bio je švedski predstavnik Lund Pontus.

Nakon prve runde Ratković je imao prednost od 3:0, dok je u drugoj rundi švedski hrvač izjednačio na 3:3 i na kraju pobijedio, zbog pravila posljednjeg osvojenog boda, iako je meč okončao rezultatom 3:3.