Imali 2:0 na gostovanju u Osijeku, ali na kraju ipak novi poraz za Kitro Varaždin

Kitro Varaždin Kitro Varaždin Foto: Martin Novosel

Kitro Varaždin je gostovao kod Murse u Osijeku u sklopu posljednjeg 11. kola jesenskog dijela Superlige te je upisao sedmi poraz sezone izgubivši s 3:2.

Ipak, Kitro Varaždin je bio jako blizu pobjede. Sjajno su ušli u susret i poveli su s 2:0 u setovima dobivši ih rezultatom 25:20 i 26:24. I dok su treći set ispustili s uvjerljivih 25:17, u četvrtom setu su bili blizu pobjede, ali su ga na kraju izubili s 25:23. Peti je set na kraju također pripao domaćinu s 15:13, a time i meč.

Unatoč porazu, kući se vraćaju s vrijednim bodom te su pokazali da će se sve momčadi morati namučiti varaždinskom momčadi ukoliko žele bodove.