Martin Vugrinec je danas izletio sa staze u prvom krugu i nije nastavio utrku Foto: screenshot IDM

IDM Martin Vugrinec nije završio današnju, drugu utrku, na stazi Schleizer Dreieck u Njemačkoj

| 25.7.2021. u 16:56h | Objavljeno u Sport

Nakon što je u jučerašnjoj, prvoj utrci na stazi Schleizer Dreieck, a ukupno petoj u sklopu ovogodišnjeg Međunardnog prvenstva Njemačke, zauzeo peto mjesto i osvojio novih 11 bodova, novomarofski motociklist Martin Vugrinec nije završio današnju drugu utrku na toj stazi u klasi Supersport 600.

U prvom krugu u jednom od posljednjih zavoja prije ciljne ravnine, Vugrinec je izletio sa staze i nakon toga više nije nastavio utrku.

Kao i u jučerašnjoj prvoj utrci i danas je u klasi Supersport 600 pobijedio trenutno vodeći u ukupnom poretku nakon šest utrka, njemački vozač Patrick Hobelsberger.

Utrka na stazi Schleizer Dreieck, koja se nalazi u blizini grada Schleiz u Njemačkoj, bila je peta od osam postaja koje se planiraju održati ove godine u sklopu IDM-a. Inače, peta postaja trebala je biti prošlog vikenda staza u Nürburgringu u Njemačkoj, ali su obje utrke otkazane, zbog meteorološkoh (ne)prilika.

Nove dvije utrke održat će se od 13. do 15. kolovoza u nizozemskom Assenu.