Hrvatska danas u Varaždinu došla do prve pobjede na 6. memorijalu Vlatko Marković Foto: Dražen Novosel

| 16.5.2024. u 19:27h | Objavljeno u Sport

Hrvatska reprezentacija danas je došla do prve pobjede na 6. međunarodnom memorijalnom turniru Vlatko Marković, koji se za nogometaše do 15 godina, uz sudjelovanje osam reprezentacija, od 15. do 19. svibnja održava u Varaždinu, Čakovcu, Nedelišću i Svetom Martinu na Muri.

U utakmici 2. kola hrvatska reprezentacija pobijedila je danas na Gradskom stadionu u Varaždinu reprezentaciju Maroka rezultatom 2:1, poluvrijeme 1:1.

Vodstvo reprezentaciji Hrvatske donio je Duje Slatina u 11. minuti, na 1:1 izjednačio je Adnan El Boujjoufi u 32. minuti,dok je pobjedu Hrvatskoj golom u 76. minuti, četiri minute prije kraja susreta, donio Francis Chinedu Echue.

Treći susret Hrvatska će igrati sutra od 17 sati i 30 minuta, kada će suparnik na Gradskom stadionu u Varaždinu biti Engleska.