Hrvačima Vindije čak tri naslova prvaka Hrvatske, tri bronce i drugo mjesto ekipno na seniorskom PH

| 14.1.2023. u 20:19h | Objavljeno u Sport

Hrvači Vindije osvojili su tri naslova prvaka Hrvatske i tri brončana odličja, dok su ekipno zauzeli drugo mjesto na današnjem seniorskom Prvenstvu Hrvatske, koje je u domaćinstvu Hrvačkog kluba Sesvetski Kraljevec održano u školskoj sportskoj dvorani u Iveru.

Na Prvenstvu Hrvatske nastupilo je 102 hrvača iz dvadesetak klubova, među njima i 13 članova varaždinske Vindije.

Varaždinski je klub osvojio najviše naslova prvaka Hrvatske, a to su ostvarili Sandro Frankol u kategoriji do 55 kilograma, Mihael Bešenić u kategoriji do 60 kilograma i Alen Fodor u kategoriji do 72 kilograma.

Treća su mjesta i brončane medalje osvajali Kajin Žugec u kategoriji do 55 kilograma, Ivan Ratković u kategoriji do 97 kilograma i Dario Majcog u kategoriji do 130 kilograma.

Vindija je ekipno osvojila drugo mjesto s 31,5 bodova, dok je prvi bio zagrebački Metalac s 34 osvojena boda.