GRK Varaždin 1930 došao do treće pobjede u prvenstvu, večeras u Rijeci svladali Zamet

| 30.10.2022. u 18:42h | Objavljeno u Sport

Momčad GRK Varaždina 1930 došla je večeras do treće pobjede u ovom prvenstvu. U susretu 7. kola Lige A Paket 24 Premijer rukometne lige Dabrovi su pobijedili u Rijeci domaći Zamet, posljednjeplasirani sastav prvenstva, rezultatom 32:29, poluvrijeme 13:12 za Varaždince.

Dabrovi su bili u vodstvu većim dijelom susreta,najviše su imali četiri gola prednosti, no u 57. minuti rezultat je bio 29:29. Nakon toga varaždinska je momčad postigla tri gola u nizu (Tompić, Trojko,Marčec), nisu primili ni jedan i pobijedili rezultatom 32:29.

Najefikasniji u varaždinskom sastavu bio je Fran Tomašić s 8 golova, 7 je golova pridodao Petar Sklepić, dok je kod domaćina Marko Pikec postigao 9 golova.