Grafičar osvojio Kup Krešimira Čosića Varaždinske županije protiv Ivančice Foto: Martin Novosel

Grafičar osvojio Kup Krešimira Čosića Varaždinske županije protiv Ivančice

| 26.9.2020. u 13:45h | Objavljeno u Sport

Jučer pred oko 100 gledatelja u ludbreškoj dvorani je domaći Grafičar sa 82-67 pobijedio ivanečku Ivančicu i tako osvojio županijski kup.

U prvoj četvrtini bilo je neizvjesno, gosti su bili na poen zaostatka 22-21. Druga četvrtina je odlučila utakmicu, na poluvremenu je bilo 49-33.Treća četvrtina bila je obostrano slaba, a u posljednjih deset minuta Ludbrežani su rutinirano sačuvali prednost. Domaćin je postigao četiri trojke, gosti deset.

Najbolji u redovima Ludbrežana bio je kapetan Luka Prprović sa 25 koševa i istaknutim, Manuel Novak pridodao je 18 koševa, a vrijedi spomenuti i uspješan debi novog pojačanja Juraja Balaška. Slijedeća prepreka u Kupu je “Međimurje”.