FOTO Županijski derbi 4 NL u Ivancu završio bez pobjednika

Jalžabet je na poluvremenu imao prednost od 1:0,golom Zlatka Vrbeka (s loptom), ali je domaćin izjednačio u 75. minuti susreta Jalžabet je na poluvremenu imao prednost od 1:0,golom Zlatka Vrbeka (s loptom), ali je domaćin izjednačio u 75. minuti susreta Foto: Martin Novosel

Prvi od dva županijska derbija koje donosi 2. kolo Četvrte nogometne lige skupine Čakovec - Varaždin odigran je danas u Ivancu između domaće Ivančice i Jalžabeta, a susret je okončan rezultatom 1:1. Gosti su poveli u 7. minuti golom Zlatka Vrbeka, a konačnih 1:1 postavio je Dominik Božak u 75. minuti nadmetanja. Dinamo (P) je pobijedio Mladost Komet 2:0.

Sutra od 17 sati u Nedeljancu gdje će istoimeni domaćin ugostiti Bednju. Zelengaj će ugostiti Nedelišće, Dubravka Zagorac Slogu, Mladost(SM) će biti domaćin Omladincu (NSR), a Dinamo(D) dočekuje Međimurec.