FOTO Varteksu domaći bod,W. Stonesi proslavili rođendan, Podravina slavila u gostima Foto: Krešimir Đurić

| 11.3.2023. u 17:23h | Objavljeno u Sport

Utakmicama 15. kola danas je nastavljena Treća NL Skupina Sjever. Momčad Varteksa je na stadionu Sloboda odigrala 1:1 s Podravcem iz Virja.

Gosti su poveli u 21. minuti golom Mate Bagavca, a Varteks je izjednačio na 1:1 u 54. minuti, a strijelac je iz kaznenog udarca bio Ivan Dolovski.

Na toj se utakmici nekadašnji kapetan Varteksa Borna Radić oprostio od aktivnog igranja nogometa, za što je dobio poklone od klupske uprave, a izveo je i početni udarac, dok su White Stonesi proslavili svoj 33. rođendan.

Podravina je gostovala u Virovitici i svladala istoimenog domaćina 2:1, golovima Šmrčeka u 48. i Dumbovića u 53. minuti nadmetanja. Gol za domaće postigao je Antonijo Ognjenović u 69. minuti nadmetanja.