FOTO Varteksu bod protiv Mladosti, Podravina bolja, ali je izgubila od Tehničara

Varteks je na stadionu Sloboda odigrao derbi 2. kola Treće HNL Sjever s Mladosti iz Ždralova Varteks je na stadionu Sloboda odigrao derbi 2. kola Treće HNL Sjever s Mladosti iz Ždralova Foto: Krešimir Đurić

Momčad Varteksa osvojila je bod u današnejm derbiju 2. kola Treće HNL Sjever nakon što je danas na stadionu Sloboda odigrala 2:2 protiv Mladosti iz Ždralova. Gosti su poveli u 2. minuti golom Ivana Sabljića, izjednačio je Karlo benković u 38. minuti susreta. Prednost Varteksu od 2:1 donio je Robert Skoliber golom u 49. minuti, a konačnih 2:2 postavio je Ivan Bošnjak u 67. minuti. Susret je pratilo oko 500 gledatelja.

Podravina je 80 minuta bila bolja na svom stadionu od Tehničara iz Cvetkovca, ali nije postigla gol, što su uspjeli gosti preko Krune Lovreka u 21. minuti i pred oko 800 gledatelja pobijedili s minimalnih 1:0.