FOTO Varteks u drugom dijelu nadoknadio dva gola zaostatka i golom Kukeca u završnici pobijedio Podravinu Foto: Krešimir Đurić

| 9.3.2024. u 17:56h | Objavljeno u Sport

U utakmici 15. kola, prvog u proljetnom dijelu prvenstva u Trećoj NL Sjever, danas je momčad Varteksa na stadionu Sloboda u ludoj završnici pobijedila ludbrešku Podravinu 3:2, a gol odluke postigao je Fran Kukec u petoj minuti sudačke nadoknade.

Nakon prvih 45 minuta županijskog derbija Podravina je imala vodstvo od 2:0, golovima Šmrčeka i Goluba,no Varteks je u nastavku susreta uspio prvo nadoknaditi zaostatak, golovima Kanceljaka i Glavice.

Nakon izjednačenja, Varteks je u završnici susreta krenuo i po treći pogodak, što im se isplatilo u petoj minuti sudačke nadoknade, kada je udarac Kukeca, upućen po zemlji, završio ispod vratara Podravine Renata Kečaka u mreži ludbreškog sastava.

Na današnjem susretu navijači Varteksa White Stonesi obilježili su svoj rođendan.