Josip Golubar na današnjem je susretu u pobjedu Varteksa nad Viroviticom ugradio svoja dva gola Foto: Dražen Novosel

FOTO Varteks na Slobodi pobijedio Viroviticu, dva gola Golubara

| 14.11.2020. u 15:20h | Objavljeno u Sport

U današnjem susretu 13.kola Treće hrvatske nogometne lige Sjever momčad Varteksa je danas na stadionu Sloboda pobijedila momčad Virovitice 3:1, poluvrijeme 1:1. Gosti su došli u vodstvo u 15. minuti susreta, a dvadeset minuta kasnije Josip Golubar je izjednačio na 1:1. Isti je igrač u 55. minuti doveo Varteks u vodstvo od 2:1, a na 3:1 povisio je Tihomir Šoštarić u 66. minuti susreta.