FOTO Varteks i Bednja idu u finale Kupa ŽNS Varaždin Foto: Martin Novosel

FOTO Varteks i Bednja idu u finale Kupa ŽNS Varaždin

vv | 1.5.2024. u 19:13h | Objavljeno u Sport

Danas su odigrane obje uzvratne utakmice polufinala Kupa ŽNS Varaždin, a u finale su prošli Varteks i Bednja.

Bednja je gostovala kod Nedeljanca, imala je prednost od 3:0 iz prve utakmice u Beletincu, a danas su ostvarili još uvjerljiviju pobjedu na gostovanju kod Nedeljanca, slavivši sa 4:1. Već nakon prvih 45 minuta, Bednja je imala prednost od 2:0, pogotke su zabili Vinko Horvatić u 7. minuti te Ante Kulji u 10. minuti, u drugom poluvremenu Tarik Jimoh-Donovan Kareem je povećao prednost Bednje na 3:0 pogotkom u 58. minuti, dok je Tomislav Medved smanjio tu prednost na 3:1 pogotkom u 64. minuti susreta iz kaznenog udarca, dok je konačnih 4:1 postavio Ante Kulji golom u 69. minuti.

Varteks je u prvom susretu na stadionu Slobode u Varaždinu slavio sa 3:1 protiv Ivančice, a prolazak u finale su potvrdili novom 1:0 pobjedom u Ivancu. Jedini pogodak pao je u 90+1 minuti sudačke nadoknade, a strijelac je bio Dejan Glavica.