FOTO Varaždin u drugom pripremnom susretu na svom stadionu pobijedio momčad Gorice Foto: Dražen Novosel

| 25.6.2022. u 19:46h | Objavljeno u Sport

U drugoj priopremnoj utakmici u sklopu priprema za novu sezonu u Hrvatskoj nogometnoj ligi danas je momčad Varaždina na svom stadionu pobijedila sastav Gorice rezultatom 2:1, poluvrijeme 1:0.

Golove za Varaždin postigli su Teklić u 43. i Domjanić 79., dok je gol za goste postigao Kalik u 53. minuti. Trener Varaždina Mario Kovačević na današnjem je susretu koristio 25 igrača.

U 83. minuti momčad Gorice nije iskoristila kazneni udarac točnije golman Marino Bulat zaustavio je udarac

Momčad Varaždina u srijedu odlazi na sedmodnevne pripreme na Kupres, gdje će odigrati i dvije utakmice, u subotu s Veležom, a 5. srpnja s Posušjem.

Danas je prvu utakmicu za Varaždin odigrao desni bek Jozo Stanić iz bundesligaša Augsburga.