FOTO Varaždin izgubio u prvom pripremnom susretu od sedmoplasiranog slovenskog prvoligaša Foto: Dražen Novosel

| 16.1.2022. u 15:53h | Objavljeno u Sport

U prvoj prijateljskoj utakmici u sklopu priprema za proljetni dio prvenstva momčad Varaždina je danas poslijepodne na terenu s umjetnom travom izgubila od sedmoplasirane momčadi Prve slovenske lige, sastava Celja rezultatom 2:1, poluvrijeme 1:0 za goste.

Gol za Varaždin postigao je Havojić u 80. minuti nadmetanja, dok su strijelci za Celje, momčad koju trenira bivši trener Rijeke Simon Rožman, bili Zec i Džumhur.

Drugu pripremnu utakmicu Varaždin će odigrati u srijedu na terenu s umjetnom travom protiv Mladosti iz Ždralova, dok u subotu dolazi prvoligaš Hrvatski Dragovoljac.