MRK Vidovec bio je drugi u kategoriji U-11 Foto: Dražen Novosel

FOTO U varaždinskoj Areni odigran 14. Memorijalni međunarodni rukometni turnir za dječake Krešimir Petanjek

| 29.12.2025. u 20:19h | Objavljeno u Sport
ZTB uređenje

U organizaciji Udruga rukometnih veterana Varaždin, a pod generalnim pokroviteljstvom Grada Varaždina, u varaždinskoj Areni danas je završio dvoednevni 14. Memorijalni međunarodni rukometni turnir za dječake „ Krešimir Petanjek", na kojem su nastupili dječaci 2012 i mlađi te dječaci 2014. godište i mlađi

U nedjelju se natjecalo 17 sastava u konkurenciji starijih dječaka U-13. Prvo je mjesto osvojio RK Metalac, drugi je bio RK Maksimir Pastela, treći Viro Virovitica, a četvrto je mjesto pripalo Sesvetama.

Danas se nadmetalo 15 sastava u konkurenciji mlađih dječaka U-11, a prvo je mjesto pripalo MRK Ćakovec. Drugi je bio MRK Vidovec, a treći RK Trnovec.