FOTO U rezultatski nebitnom susretu Dabrovi izgubili u varaždinskoj Areni od Moslavine Foto: Dino Možek

| 11.2.2022. u 19:50h | Objavljeno u Sport

U utakmici 14. kola Paket 24 B premijer rukometne lige večeras je u dvorani ja Dravi GRK Varaždin 1930 izgubio od Moslavine iz Kutine rezultatom 33:26, poluvrijeme 17:13 za goste.

Bila je to rezultatski nebitna utakmica za obje momčadi, s obzirom na to da su Dabrovi već prije osigurali Ligu za prvaka, a Moslavina Ligu za ostanak, međutim, nije lijepo doživjeti poraz na domaćem terenu u prvom susretu ove godine, a posljednjem uoči doigravanja.

Moslavina je od prve minute bila u vodstvu, a po 7 su golova kod gostiju postigli Karlo Kligl i Toni Vozab, dok je kod domaćina 9 golova postigao Fabijan Grubišić, a 5 je pridodao Matej Tači. Igrači domaće momčadi sedam su puta pogađali okvir gola i nisu iskoristili tri sedmerca.