FOTO U drugoj pripremnoj utakmici Varaždin pobijedio aktualnog prvaka Treće HNL Sjever Foto: Dražen Novosel

| 19.1.2022. u 15:49h | Objavljeno u Sport

U drugom prijateljskom susretu, u sklopu priprema za proljetni dio prvenstva, momčad Varaždina je danas, na terenu s umjetnom travom Gradskog stadiona u Varaždinu, pobijedila Mladost iz Ždralova, aktualnog prvaka Treće HNL Sjever rezultatom 1:0, što je bio i rezultat nakon prvih 45 minuta.

Jedini gol na susretu postigao je Havojić u 8. minuti utakmice. Varaždin je utakmicu počeo u sastavu: Šteko, Težak, Crnčec,Stolnik, Iharos, Lusavec, Jagic, Topić, Havojić, Domjanić i Bujan.

U drugom su poluvremenu igrali: Sentić, Kolarić, Senić, Karabatić, Vuk, Belcar, Postonjski, Šego, TekliĆ, Kanceljak i Brodić.

Sljedeću provjeru Varaždin bi trebao imati u subotu na svom stadionu protiv Hrvatskog Dragovoljca.