FOTO U derbi susretu 5. kola Elitne ŽNL Bednja slavila u Novom Marofu golom u 29. minuti Foto: Dražen Novosel

| 21.9.2022. u 18:21h | Objavljeno u Sport

U danas odigranom, inače odgođenom derbi susretu 5. kola Elitne ŽNL momčad Bednje pobijedila je danas u Športskom parku u Novom Marofu,pred oko 300 gledatelja, sastav Novog Marofa rezultatom 1:0.

Gol odluke postigao je Roberto Bregović u 29. minuti nadmetanja.

Od 87. minute gosti su imali igrača manje na terenu jer je zbog drugog žutog kartona bio isključen Leonardo Žuti, koji je prvi put opomenut u 21. minuti.

Bila je ovo peta pobjeda momčadi iz Beletinca, koja je vodeća na tablici s maksimalnim bodovnim učinkom, dok je Novi Marof na trećem mjestu s 10 osvojenih bodova.