FOTO U Beletincu bez pobjednika, teža ozljeda igrača Bednje, Ivančica slavila u Vidovcu Foto: Dražen Novosel

| 17.10.2021. u 18:07h | Objavljeno u Sport

U sklopu 9. kola Četvrte nogometne lige skupina Čakovec - Varaždin odigrana su i dva županijska derbija. U Beletincu su se sastali Bednja i Nedeljanec, a susret je završio bez golova.

Utakmicu je obilježila teža ozljeda igrača Bednje Marina Mašića, nakon zračnog duela s Dejanom Kučkom u 38. minuti. Nakon što je do kraja odigrano prvo poluvrijeme drugi dio nije počeo tako dugo dok nije došlo vozilo hitne pomoći po igrača Bednja i odvezlo ga u varaždinsku bolnicu pa je nastavak susreta kasnio oko 15 minuta.

U Vidovcu je momčad Ivančice pobijedila domaću Budućnost 3:2. Gosti su golovima Roberta Punčeca imali prednost od 2:0,. nakon čega je domaćin golom Gorana Spasića iz kaznenog udarca smanjio na 2:1, a ubrzo i izjednačio na 2:2 golom Davora Prihera. Tri boda Ivančici donio je Leon Gregur u 89. minuti susreta.

U Turčinu je Jalžabet bio bolji od Dubravke Zagorac 7:1, dok je u Gojancu domaća Plitvica izgubila od Dinama 4:0.