FOTO TREĆA NL SJEVER U derbiju kola Varteks "skinuo" lidera iz Križevaca, prva pobjeda Podravine Foto: Krešimir Đurić

| 29.10.2022. u 16:57h | Objavljeno u Sport

Derbi susret 11. kola Treće NL Skupine Sjever odigran je danas poslijepodne na varaždinskom stadionu Sloboda, gdje je momčad Varteksa, golom Tihomira Šoštarića u 57. minuti nadmetanja iz kaznenog udarca, pobijedila do ovog kola vodeći Radnik iz Križevaca rezultatom 1:0.

Od 64. minute Varteks je imao igrača manje na terenu jer je zbog drugog žutog kartona isključen Dorian Mikičić. Prvi put je opomenut u 59. minuti.

Podravina je na svom stadionu došla do prve pobjede u ovom prvenstvu. Rezultatom 5:0 pobijedili su Dinamo iz Domašinca. Dvostruki je strijelac bio Tropšek, a po jednom su mrežu gostiju pogađali Golubar, Rodrigo i Herceg.