Varaždinski sastav Art Metala Junajted izgubio u finalu 3:1 protiv Centra Škudar Varaždinski sastav Art Metala Junajted izgubio u finalu 3:1 protiv Centra Škudar Foto: Fotoagencija Sjever

Završilo je 37. izdanje Zimskog prvenstva Varaždin u malom nogometu koje se igralo u Gradskoj sportskoj dvorani na Dravi, a novi prvaci su malonogometaši Centra Škudar iz Novog Golubovca koji su u finalu svladali varaždinski sastav Art Metala Junajted rezultatom 3:1. Nakon što su do finala došli dramatičnim pobjedama u četvrfinalu i polufinalu, za osvajanje naslova nije im preostalo dovoljno snage te su morali čestitati suparnicima iz Novog Golubovca.

Osim naslova u seniorskoj kategoriji, na zadnji dan turnira igrala se i utakmica za treće mjesto koje je osvojio Hudek Trgotrans iz Biljevca, koji je rezultatom 5:1 bio bolji od MNK Črešnjeva.
Naslov prvaka u veteranskoj kategoriji osvojio je Hudek Trgotrans koji je u finalu svladao A.C.C Mravunac & AD Tokić & Zloćo i prijatelji iz Jastrebarskog rezultatom 3:1, a treće mjesto u kategoriji veterana je pripalo ekipi Bilikum Petkom iz Varaždina koja je pobijedila Saluti Bau iz Krapine 2:0.

Slike sa zadnjeg dana Zimskog prvenstva Varaždin pogledajte u fotogaleriji.