FOTO Sinoć u Ivancu odigrano finale županijskog odbojkaškog Kupa za žene

| 16.9.2021. u 09:32h | Objavljeno u Sport

Sinoć je u dvorani O.Š. Ivanec odigrana finalna utakmica Županijskog odbojkaškog Kupa u kojoj je ekipa OK Kitro Varaždin pobijedila ŽOK Ivanec sa 3:0 u setovima.

Prvi set je završio rezultatom 25:16, dok je u drugom setu domaćin pružio veliki otpor prvoligaškoj ekipi i vodio sa 11:6,14:9 da bi zatim iskusna ekipa OK Kitro predvođena najboljom igračicom varaždinske ekipe, Inkom Inkret izjednačila na 15:15 i dobila set sa 25:19.

U trećem setu dominaciju su imale gošće , odličnim servisom i igrom na mreži riješile su set u svoju korist sa 25:10.

Pehare je ekipama uručio predsjednik Županijskog odbojkaškog saveza Josip Klein,a primile su ga kapetanica OK Kitro Varaždin Saša Novak i kapetanica ŽOK Ivanec Barbara Habek.