FOTO Seniorke Kitro Varaždina prve na tablici, svladale Drenovu s 3:1 Foto: Martin Novosel

FOTO Seniorke Kitro Varaždina prve na tablici, svladale Drenovu s 3:1

| 30.10.2022. u 08:19h | Objavljeno u Sport

Seniorke Kitro Varaždina su jučer odigrale četvrto kolo Prve hrvatske odbojkaške lige i upisale su četvrtu pobjedu u jednako toliko susreta. Svladale su Drenovu na domaćem terenu s 3:1.

Prvi set su pobijedile s 25:23, drugi set su izgubile s 25:20, treći su uvjerljivo dobile sa 25:16, dok su posljednji četvrti set osvojile s 25:22.

Novom četvrtom pobjedom i dalje drže prvo mjesto na tablici i trenutno su jedina ekipa u ligi koja još nije upisala poraz ove sezone.

Cilj kluba je da ove sezone osvoje naslov u Prvoj ligi te da se sljedeće sezone plasiraju u najviši rang natjecanja Superligu, čime bi Varaždin prvi puta u povijesti u odbojci imao i mušku i žensku ekipu u najvišem rangu natjecanja.

U sljedećem 5. kolu, seniorke Kitro Varaždina putuju na gostovanju u Pulu protiv istoimenog protivnika.