FOTO Rukometaši Ivančice pred svojim navijačima poraženi od MRK Vidovec u 1. kolu Kupa Regije Sjever

Varaždinske vijesti | 24.10.2024. u 14:13h | Objavljeno u Sport

Rukometaši Ivančice poraženi su od MRK Vidovec, člana 1.HRL Sjever, rezultatom 31:37, poluvrijeme 16:20 , u utakmici 1.kola hrvatskog Kupa Regije Sjever, koja je odigrana sinoć, u dvorani Srednje škole Ivanec, pred oko 150 gledatelja.

U 14. minuti rezultat je bio izjednačen,8:8, a zatim je iskusna gostujuća momčad došla do prednosti od 4 gola i prvo poluvrijeme završila s vodstvom od 20:16.

U 40. minuti rezultat je bio 25:22 za goste, u 49. minuti bilo je 29:27,da bi domaća momčad u 53. minuti došla na minus dva gola razlike, 30:32.

U finišu utakmice, u posljednjih 8 minuta, gostujuća je momčad postigla 5 golova uzastopno ,a domaćin svega jedan za konačan ishod od 37:31.

U momčadi domaćina najefikasniji igrač bio je Leon Grahek sa 11 golova, Florijan Kolarić i Matija Dombaj postigli su po 4,Luka Hlevnjak, Dario Belač i Luka Herceg Žutki po 3, Dan Lepoglavec 2 i Jakov Kolarić po 1 gol.

U gostujućoj momčadi najučinkovitiji je bio Emanuel Bistrović sa 8 golova, dok su po šest postigli Luka Hlevnjak i Dominik Artić,a Domagoj Hajsok 5.

Momčad MRK Vidovec plasirala se u 2. kolo hrvatskog kupa.