Nakon prvog poluvremena Varaždina je imao prednost od 2:0 Foto: Dražen Novosel

| 21.8.2019. u 19:25h | Objavljeno u Sport

Danas je u Čičkovini pred oko 200 gledatelja odigrana posljednja utakmica 2. kola Kupa ŽNS-a u kojoj je prvoligaš Varaždin, koji je nastupio s kombiniranom momčadi, očekivano pobijedio domaćeg županijskog drugoligaša sastav Razvitka rezultatom 8:0, poluvrijeme 2:0.

Četiri je gola postigao Kesse, koji je ušao u igru u drugom poluvremenu, i to u 55.,70.,72. i 80. minuti susreta, a po jednom su mrežu domaćina pogađali Fućak u 29. minuti, Lisaković u 39. minuti i  Vuk u 77. minuti susreta, dok je četvrti gol bio auto gol Severa u 58. minuti. Na utakmici se od aktivnog igranja seniorskog nogometa oprostio dugogodišnji igrač Razvitka Stanko Picek.

Nakon današnjeg susreta poznati su parovi utakmica osminala finala Kupa ŽNS-a, koje su na rasporedu 4. rujna, a sastat će se:Obreš - Varteks,Zelengaj - Varaždin, Podravina - Nedeljanec, Dinamo 01- Drava,Orač - Novi Marof, Sloboda ŠN - Dubravka Zagorac, Bednja - Ivančica i Mladost (Š) - Polet (T).