FOTO Prva ŽNL: Loš dan varaždinskih momčadi, Obreš i Plitvica (S) slavili Foto: Martin Novosel

FOTO Prva ŽNL: Loš dan varaždinskih momčadi, Obreš i Plitvica (S) slavili

| 18.3.2023. u 20:52h | Objavljeno u Sport

Danas su na rasporedu u sklopu 16. kola Prve ŽNL bila dva susreta. Obreš je na gostovanju kod varaždinske Slobode upisao visoku 6:0 pobjedu. Golijada na stadionu Slobode je počela već u 13. minuti pogotkom Dina Kolara, na 2:0 je povisio Marin Ružić u 16. minuti susreta, Dino Kresinger je postavio 3:0 u 29. minuti, Karlo Štriga je pogotcima u 44. i 63. minuti postavio rezultat na 4:0 i 5:0, dok je konačnih 6:0 postavio Dino Kolar svojim drugim golom na susretu u 84. minuti.

Varaždinska Mladost je malo bolje prošla na gostovanju kod Plitvice iz Selnika izgubivši svoj susreta sa 3:0. Karlo Kolak je u 19. minuti postigao vodeći pogodak za Plitvicu (S), a zabio je i gol za 2:0 u prvoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena, dok je konačnih 3:0 postavio Lovro Težački pogotkom u 57. minuti susreta.

Nedjelja, 19. ožujka, 15:00 sati