FOTO Pred gotovo 9 tisuća gledatelja Varaždin izgubio od Dinama 1:0, golom Vidovića u 46. minuti Foto: Krešimir Đurić

| 27.4.2024. u 18:54h | Objavljeno u Sport

Kraj utakmice, Varaždin je izgubio od Dinama s minimalnih 1:0, a gol odluke postigao je Vidović u 46. minuti susreta.

Opomenut je Fran Brodić.

Četiri minute sudačke nadoknade.

U 90. minuti izmjena kod Dinama umjesto Baturine na terenu je Rog.

U 86. minuti dabro pogađa vanjski dio mreže.

U 85. minuti umjesto Sučića na terenu je Ademi.

U 84. minuti umjesto Mitrovskog i Baa na terenu su Poldrugač i lesjak.

U 81. minuti Domjanić puca s oko 25 metara, nema opasnosti za Nevistića.

U 78. minuti dobra prilika za Sučića ali je previše čekao.

U 78. minuti kormer za Varaždin s lijeve strane.

U 75. minuti lopta je došla Brodiću koji se našao sam pred zelenikom. pucao prema golu, ali je jelenić s gol linije izbacio u teren.

Utakmicu prati 8677 gledatelja.

U 74. minuti korner za Dinamo s desne strane, lopta dolazi na glavu Petkovića, ali Zelenika sjajno brani.

U 72. minuti umjesto Kulenovića i Vidovića u igri su Brodić i Hoxha.

U 71. minuti umjesto Drožđeka i Boršića na terenu su Domjanić i Vuk.

U 66. minuti slobodan udarac za Dinamo s oko 28 metara od gola.

U 61. minuti umjesto Nekića na terenu je Škaričić.

U 50. minuti opomenut je Nekić. Slobodan udarac za Dinamo s lijeve strane, pred golom Varaždina.

Gol za Dinamo u 46. minuti. Vidović je s lijeve strane s ruba kaznenog prostora sjajnim udarcem pogodio lijevu stranu gola nemoćnog Zelenike. Lusavec koji mu je išao u blok, nije ga uspio izblokirati.

Počelo je drugo poluvrijeme. Dinamo je krenuo sa centra.

Uoči drugog dijela izmjena kod Dinama, umjesto Špikića na terenu je Kaneko.

Kraj prvog poluvremena,na odmor se odlazi s početnih 0:0. Varaždin je imao 38 posto posjed lopte, 5 udaraca prema golu, jedan u okvir gola a Dinamo 10 udaraca jedan u okvir gola i 4 kornera.

minuta sudačke nadoknade.

U 43. minuti opomenut je Postonjski.

U 42. minuti slobodan udarac za Varaždin s oko 25 metara desno iskosa. Izravno je pucao Postonjski, zamalo iznad gola

U 38. minuti Baturina sa 17 metara lijevo iskosa puca pored gola.

U 37. minuti kormer za Dinamo s lijeve strane.

U 36. minuti udarac Mitrovskog s gol linije izbacuje Teophile.

U 32, minuti korner za Dinamo s lijeve strane.

U 32. miniti Sučić udarcem sa 16 metara pogađa vratnicu gola Varaždina.

U 31. minuti korner za Dinamo s lijeve strane.

U 29. minuti Zelenika brani dobru priliku Sučića. Najveća prilika za dinamo.

U 28. minuti ubačaj s desne strane u kazneni prostor Dinama, Drožđek prima na prsa i puca, ali Nevistić brani.

U 25. minuti korner za Dinamo s desne strane. Lopta ubačena od Baturine prema Ristovskom, čiji je udarac blokiran, u nastavku akcije loptu u kazneni prostor ubacuje Mišić, ali je nitko od gostujućih igrača nije zahvatio.

U 22. minuti Mitrovski na desnoj strani pronalazi Vukčevića koji ulazi u kazneni prostor i pogađa vanjski dio mreže.

U 21. minuti opomenut je Špikić zbog prekršaja nad mitrovskim.

18. je minuta, lopta je uglavnom u posjedu igrača Dinama,

U 15. minuti Špikić se pred golom Zelenike oslobodio Ba, pucao, ali je njegov udarac blokiran.

U 13. minuti Baturina je pao u kaznenom prostoru Varaždina, gosti traže kazneni udarac, koji realno nije postojao.

U 7. minuti prekršaj nad Baturinom pred golom zelenike, pucao je Petković u živi zid.

Počela je utakmica.

Zbog žutih kartona u momčadi Varaždina nema Šege i Marina, a Belcar neće igrati zbog ozljede. Varaždin će krenuti u susret sa sljedećih 11: Zelenika, Ba, Nekić, Postonjski, Drožđek,Lusavec, Mitrovski, Vukčević, Dabro, Boršić i Jelenić. Na klupi su Silić, Lesjak, Poldrugač, Vuk, Šegović, Mištrafović, Gudelj. Škaričić i Domjanić.

Dinamo će susret početi u sastavu: Nevistić, Bernauer, Petković, Baturina, Kulenović, Ristovski, Sučić, Mišić, Theophile, Vidović i Špikić.

Sudac je Dario Bel iz Osijeka, a pomoćnici su mu Marjan TRomas iz Vladislavaca i Dino Knez iz Osijeka, VAR sudac je Ivan Bebek iz Rijeke, a asisten mu je Kruno Šarić iz Županje.

Na Gradskom stadionu u Varaždinu u 17 sati počeo je susret 32. kola SuperSport HNL između Varaždina i Dinama.