FOTO Podravina nadoknadila dva gola minusa i osvojila bod na svom terenu protiv Nedelišća Foto: Dražen Novosel

| 17.8.2024. u 20:03h | Objavljeno u Sport

Iako su imali rezultatski zaostatak od dva gola, nogometaši Podravine su danas poslijepodne na svom stadionu u Ludbregu osvojili bod odigravši s Nedelišćem 2:2, u susretu 1. kola Treće NL Skupina Sjever.

Gosti su poveli u 9. minuti golom Thiaga de Oliveira, a u 26. minuti Nedelišće je imalo 2:0, nakon auto gola Noe Kovačića.

Na 1:2 smanjio je Lovro Huzjak u 36.  minuti, a konačnih 2:2 postavio je Andrija Gudelj u 90.+4 minuti. U 42. minuti momčad Podravine, odnosno kapetan Mario Sačer, nije iskoristila kazneni udarac.