FOTO Podravina i Varteks upisali minimalne 1:0 poraze Foto: Dražen Novosel

FOTO Podravina i Varteks upisali minimalne 1:0 poraze

| 18.11.2023. u 15:45h | Objavljeno u Sport

Oba županijska predstavnika su u današnjem 14. kolu Treće nogometne lige skupine Sjever upisali poraze.

Varteks iz Varaždina je gostovao kod Poleta iz Svetog Martina na Muri i izgubio s minimalnih 1:0, a isto se dogodilo ludbreškoj Podravini koja je poražena s 1:0 na domaćem terenu protiv Graničara Kotoribe.

Gol odluke između Poleta (SMnM) i Varteksa je pao u 86. minuti susreta, strijelac je bio Marko Šarić, a gol odluke u susretu Podravine i Graničara pao je u 45+1 minuti, strijelac je bio Nikola Golenja.

Utakmica Podravine i Graničara je vidjela dva crvena kartona, prvo je u 83. minuti isključen domaći igrač Karlo Sambolec, skupio je dva žuta kartona, jedan u 52. i drugi u 83. minuti zbog preoštrih startova, a u redovima gostujuće momčadi je u 86. minuti izravnim crvenim kartonom isključen Igor Gal zbog ozbiljnog prekršaja nad igračem u prilici za zgoditak bez da je mogao igrati na loptu.