FOTO Podjela bodova u Svetom Iliji, Novom Marofu isključena dva igrača Foto: Martin Novosel

FOTO Podjela bodova u Svetom Iliji, Novom Marofu isključena dva igrača

| 31.10.2021. u 08:10h | Objavljeno u Sport

U subotnjem derbiju 10. kola Prve ŽNL između trećeplasiranog Obreša i četvrtoplasiranog Novog Marofa u Svetom Iliji, odigran je remi bez golova 0:0.

Podjeli bodova se sigurno više raduje Novi Marof kao gost koji je do toga došao na kraju utakmice sa čak dva igrača manje. Matija Lučić je isključen nakon što je zaradio dva žuta kartona, prvi u 67. minuti zbog preoštrog starta, a drugi u 83. minuti također zbog preoštrog starta, dok je Mislav Sakač isključen jer je u 90. minuti opsovao glavnog suca.

U drugom susretu dana, Polet (C) je na domaćem terenu dočekao Mladost (Vž) u suretu s dna tablice i slavio s 2:0. David Lazar je zabio gol za 1:0 u 31. minuti susreta, dok je za konačnih 2:0 zabio Marko Vidrač u 67. minuti susreta.

U današnjim susretima sastaju se Mladost (M) i Zadrugar, Beretinec i Čevo, Mladost (S) i Sloboda (Vž), Sloboda (T) i Drava Ajax te Polet (T) i Plitvica (S).

Sve današnje utakmice počinju u 14 sati.